Wykładziny

 

Jeszcze kilka dekad temu w większości polskich domów na podłogach królowała wykładzina. Tylko nieliczni mogli pochwalić się parkietem z klepki drewnianej, o deskach nie wspominając. W tak zwanym standardzie posadzki pokrywały sławne kwadraty z PCV, które przysłaniano później trudno dostępną docinaną na wymiar wykładziną dywanową lub jeszcze bardziej luksusowym towarem - dywanem. Dziś wykładziny spotyka się najczęściej w obiektach takich jak hotele, biura, urzędy, szpitale, hale sportowe. W zależności od tego, z czego są wykonane, pozwalają m.in. utrzymać pomieszczenie w należytej czystości – jak w przypadku placówek medycznych lub też nadają wnętrzu kameralnego charakteru - np. w hotelu czy małym biurze. W sypialniach czy pokojach dziecięcych, czyli w miejscach, w których ważne jest ciepło i przytulność, pokrycie podłogi wykładziną pozwala stworzyć komfortowe, bezpieczniejsze i bardziej przyjazne wnętrze.

 

Wykładziny dywanowe na wymiar - u nasz spełnisz swoje marzenia

Odwiedziłaś wiele miejsc w poszukiwaniu odpowiednich dywanów? Z racji metrażu musisz posiadać wykładziny dywanowe na wymiar? Mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość. Chcąc zadowolić każdego klienta stworzyliśmy specjalną ofertę. Wykładziny najwyższej jakości docinamy na wymiary podane przez klienta. Dzięki takiemu rozwiązaniu Ty dostajesz to co chcesz, a my mamy kolejnego zadowolonego klienta. Wiemy bowiem, że spełnianie Waszych marzeń jest naszym obowiązkiem.

Wykładziny mogą być doskonałym zamiennikiem dla paneli czy podłóg drewnianych oraz płytek terakotowych. Współcześnie wykonywane są one z tkanin plamoodpornych, łatwych w czyszczeniu i niealergizujących. Są znacznie tańsze od wielu innych materiałów na podłogi, a ich montaż bywa dużo łatwiejszy i mniej czasochłonny. Wzornictwo i kolorystyka oraz struktura tkanin dostępna na rynku jest tak zróżnicowana, że bez trudu można znaleźć odpowiedni do różnego typu wnętrz produkt, spełniający nawet najbardziej wyśrubowane kryteria. W Chemex znajdziecie Państwo duży wybór różnego typu wykładzin w atrakcyjnych cenach.

 

Aktualności - dobre porady
Katalog produktów
na rok 2016/2017
Pokaż katalog


Dywany
Chodniki
Wykładziny
Wycieraczki