O firmie


W CHEMEX zakupią Państwo on-line wysokiej jakości tradycyjne i nowoczesne dywany w atrakcyjnych cenach. Duży wybór to nasz największy atut – oferujemy efektowne dywany do każdego wnętrza, w tym modne dywany shaggy i dywany o orientalnych wzorach. Jednakże efektowny dywan to nie wszystko, co można zamówić w naszym sklepie internetowym. Także prowadzimy sprzedaż wykładzin dywanowych, wykładzin PCW, chodników i wycieraczek oraz sztucznej trawy.

 

CHEMEX to sklep z dywanami, który prezentuje szeroki wybór produktów już od 1991 roku. Nasza firma została założona w Radomsku i od początku działalności oferowaliśmy w sprzedaży hurtowej i detalicznej wykładziny LENTEX. W 1992 roku wprowadziliśmy do sprzedaży dywany i chodniki. Od roku 1998 prowadzimy udaną współpracę z firmą KARTAL, której modne dywany dystrybuujemy na terenie Polski. Od 2007 roku zajmujemy się sprzedażą asortymentu w naszym sklepie internetowym, oferujemy dywany, chodniki, wykładziny PCW i dywanowe, także dywaniki łazienkowe, wycieraczki, trawę sztuczną.

 

Najwygodniejszym sposobem na zakupy u nas jest złożenie zamówienia przez internet. Zamówienia realizujemy szybko i sprawnie. Nasze stacjonarne punkty sprzedaży znajdują się w miejscowości Końskie na ulicy Lipowej 13 oraz w Radomsku na ulicy Krakowskiej 36.

 

CHEMEX – dywany, wykładziny dywanowe i PCW – zapraszamy serdecznie!

 

Aktualności - dobre porady
Katalog produktów
na rok 2016/2017
Pokaż katalog


Dywany
Chodniki
Wykładziny
Wycieraczki