Chodniki

 

Bez względu na panujące aktualnie mody wygląd wnętrz mieszkań, domów czy pomieszczeń publicznych to zawsze wypadkowa kilku czynników – m.in. funkcjonalności, wygody, estetyki i osobistych upodobań projektującego lub użytkownika zwanych powszechnie gustem. Chodniki to taki element wyposażenia, który znajdziemy przede wszystkich w przedpokojach, holach, korytarzach oraz na schodach wewnętrznych czy podestach. Dzięki dobrze dobranym chodnikom, które mają odpowiednie zabezpieczenie antypoślizgowe, a do tego są estetycznie wykończone i wykonane z dobrej jakości tkanin, dom czy mieszkanie staje się nie tylko bezpieczną i wygodną przestrzenią, lecz także miejscem, w którym czujemy się swojsko i kameralnie.

 

Chodnik nowoczesny - z nim stworzysz niepowtarzalne wnętrze

Oferta chodników firmy Chemex obejmuje szeroki wybór produktów w wielu kolorach, strukturach i wzorach. Produkty, które mamy w swoim asortymencie, wykonano z najwyższą starannością, a ich jakość zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Mogą oni dokonywać wyboru z ponad 150 rodzajów chodników dostępnych w kilku szerokościach. Pod względem wzornictwa do dyspozycji są chodniki nowoczesne i tradycyjne, a jeśli chodzi o strukturę tkanin – asortyment składa się zarówno z miękkich i puszystych chodników typu shaggy, jak i tych twardszych i sztywniejszych o splocie sznurkowym. Po wyborze chodnika, przygotowujemy go wedle życzenia Klienta. Odmierzamy odpowiednią długość z rolki oraz obszywamy odcięty fragment.

 

Nowoczesne chodniki dywanowe muszą znaleźć się w Twoim domu

Nasze chodniki, to produkt najwyższej jakości. Staramy się bowiem, aby każdy klient mógł otrzymać produkt, który posłuży mu przez kilka lat. Właśnie za to klienci cenią nasze produkty. Chodnik nowoczesny, to produkt pozwalający udekorować wyjątkowe pomieszczenia. Nowoczesne chodniki dywanowe są produktami, które cieszą się ostatnio ogromna popularnością. Jeżeli zatem chcesz mieć produkt nietuzinkowy, który rozświetli wnętrze Twojego mieszkania, nie zwlekaj, tylko zgłoś się do nas.

Aktualności - dobre porady
Katalog produktów
na rok 2016/2017
Pokaż katalog


Dywany
Chodniki
Wykładziny
Wycieraczki